Start time list of The Nedz Autumn Spectacular Showing and Working Hunter Show

Times
Event ID: 59917
Start event: 21st September, 2019, 08:00:00
End event: 22nd September, 2019, 20:00:00
Event name: The Nedz Autumn Spectacular Showing and Working Hunter Show
Venue: Aintree International Equestrian Centre
Association: -

Please Note: Some Show Organisers may release times/drawn orders for part of the classes in a show with further classes to follow. Times/drawn orders update automatically once they are published by the organiser.
Classes with running order
  • 21st September, 2019
  • CLASS 1: OPEN IN HAND YEARLINGS (3) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      8AM PROMPT START
      -
      1
    • 2
      Hayley Reynolds
      Peronne The Navigator
      147
      1
    • 3
      Michelle Smith
      Buxted Entrancing
      229
      1
    • 4
      Kayleigh Cook
      Ramper Loganberry
      242
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 2: OPEN IN HAND YOUNGSTOCK (4) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Tracey Gittins
      Amorino
      023
      1
    • 2
      Sophie Gamon
      CLANMILL MIDSUMMER RAGTIME
      173
      1
    • 3
      gill ellison
      Witko Monarch
      231
      1
    • 4
      Nicholal Pouncey
      Songbird samson
      286
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 3: OPEN IN HAND SHOW PONY/SHOW HUNTER PONY (10) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Donna Harrison
      Jarik Prince Charming
      072
      1
    • 2
      Bailey Holmes
      Its just milo
      076
      1
    • 3
      Donna Taylor
      Moorfarm Madelaine
      088
      1
    • 4
      Elise Morris
      Mount Pleasant Welsh Pride
      125
      1
    • 5
      Amy Gorman
      Maxwell Town Thorn
      151
      1
    • 6
      Holly Mitten
      Tideline Rainbow King
      157
      1
    • 7
      Millie Jayne Clowes
      Moeltryfan Charles
      186
      1
    • 8
      kathrene Ellen quirk
      Barton Mere Taskers Tilly Mint
      263
      1
    • 9
      Sophie Rogers
      Doylan Top Gun
      289
      1
    • 10
      Samantha Hoe
      MOLLOCUS SWEET PAPERIKA
      303
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 4: OPEN IN HAND BEST CONDITIONED. (10) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      NOT BEFORE 8.30AM
      -
      1
    • 2
      Penny Bevill-Pierce
      Thornbeck Bobby Dazzler
      026
      1
    • 3
      Bailey Holmes
      Its just milo
      076
      1
    • 4
      Paige Appleton
      Rhesfair lewys
      094
      1
    • 5
      Elise Morris
      Mount Pleasant Welsh Pride
      125
      1
    • 6
      Holly Mitten
      Tideline Rainbow King
      157
      1
    • 7
      Amanda Garlick
      Holling Bonnie
      159
      1
    • 8
      Michelle Smith
      Buxted Entrancing
      229
      1
    • 9
      Mark Brierley
      Joey
      244
      1
    • 10
      Victoria Thorp
      Murrayton Maytime
      256
      1
    • 11
      kathrene Ellen quirk
      Barton Mere Taskers Tilly Mint
      263
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 5: OPEN IN HAND MOUNTAIN AND MOORLAND SMALL BREEDS (8) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Rebecca Orr
      Rhwngddwyafon cadwgan
      016
      1
    • 2
      beth wadsworth
      Brynseion Auremus
      046
      1
    • 3
      Paige Appleton
      Rhesfair lewys
      094
      1
    • 4
      Jack Burdett
      Cadlanvalley Freelance
      164
      1
    • 5
      Sophie Gamon
      CLANMILL MIDSUMMER RAGTIME
      173
      1
    • 6
      Lucie Wilson
      Friars Hiraeth
      201
      1
    • 7
      Michelle Smith
      Buxted Entrancing
      229
      1
    • 8
      gill ellison
      Witko Monarch
      231
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 6: OPEN IN HAND MOUNTAIN AND MOORLAND LARGE BREEDS (6) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Penny Bevill-Pierce
      Thornbeck Bobby Dazzler
      026
      1
    • 2
      Hayley Reynolds
      Wellbrow Diplomat
      148
      1
    • 3
      Alison McKenzie
      EWAN NADAL (YOGI)
      183
      1
    • 4
      Ben Ferris
      Owfen Toffee Fudge
      207
      1
    • 5
      Hannah Brown
      Avonvalley Flash Harry
      297
      1
    • 6
      Samantha Hoe
      Tynybryn cymro coch
      304
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 7: OPEN IN HAND COLOURED (6) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      NOT BEFORE 9.30AM
      -
      1
    • 2
      Isobel Miller
      Puzzle Sensation
      024
      1
    • 3
      Josie Towers
      Tilly
      037
      1
    • 4
      Donna Taylor
      Moorfarm Madelaine
      088
      1
    • 5
      Amanda Garlick
      Holling Bonnie
      159
      1
    • 6
      Julie nuttall
      Merry Go Round
      239
      1
    • 7
      Samantha Cook
      Ballymena Landstrider
      243
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 8: OPEN IN HAND TRADITIONAL GYPSY COB (7) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Shannon Keeley
      RSPCA Wesley
      020
      1
    • 2
      Josie Towers
      Tilly
      037
      1
    • 3
      fiona Latham
      Ainmoor Bentley
      041
      1
    • 4
      Fiona Worrall
      Bogbank Ben
      169
      1
    • 5
      Alison McKenzie
      Ben 7
      184
      1
    • 6
      Mark Brierley
      Joey
      244
      1
    • 7
      Nicholal Pouncey
      Songbird samson
      286
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 9: OPEN IN HAND VETERAN (OVER 15 YEARS) (8) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      NOT BEFORE 10AM
      -
      1
    • 2
      Olivia Mingham
      Henry
      029
      1
    • 3
      Elizabeth Brown
      Avalanches Teddy
      030
      1
    • 4
      Donna Harrison
      Jarik Prince Charming
      072
      1
    • 5
      sarah whiteside
      Time and a half
      081
      1
    • 6
      Jamie-Lee Bowness
      Blaengwen Baros
      238
      1
    • 7
      Mark Brierley
      Joey
      244
      1
    • 8
      Victoria Thorp
      Murrayton Maytime
      256
      1
    • 9
      kathrene Ellen quirk
      Barton Mere Taskers Tilly Mint
      263
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 10: OPEN IN HAND YOUNG HANDLER (10) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Isobel Miller
      Puzzle Sensation
      024
      1
    • 2
      REBECCA LONGTON
      LINKSBURY MR PEACH
      052
      1
    • 3
      OLIVIA LONGTON
      THOMAS TICKLEMOUSE
      053
      1
    • 4
      Summer Riddell
      Lucky lady
      117
      1
    • 5
      Jack Burdett
      Cadlanvalley Freelance
      164
      1
    • 6
      Cameron Davis
      Ben 7
      185
      1
    • 7
      Millie Jayne Clowes
      Moeltryfan Charles
      186
      1
    • 8
      Lucie Wilson
      Friars Hiraeth
      201
      1
    • 9
      Lelya Scott - Christian
      Enfinstone Artful Dodger
      230
      1
    • 10
      Bodie Wellens
      Dolrhedyn cardinal
      294
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 11: OPEN IN HAND SPORTS HORSE (3) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Tracey Gittins
      Amorino
      023
      1
    • 2
      Jessica Harvey
      Norhaven View
      048
      1
    • 3
      Rebecca Walsh
      Cranbornes Northern Lights
      275
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 12: OPEN IN HAND COBS/RIDING HORSES/HACKS (2) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Jessica Harvey
      Norhaven View
      048
      1
    • 2
      Bethany Beard
      Penharver Sultan of Swing
      276
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 13: OPEN IN HAND EX RACEHORSE (4) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      NOT BEFORE 11AM
      -
      1
    • 2
      Richard Nichol
      Perrault
      139
      1
    • 3
      Rebecca Brown
      GIVEITAGO
      140
      1
    • 4
      Rachel Swift
      Haling Park
      235
      1
    • 5
      mandy steele
      depraux
      272
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 14: OPEN IN HAND HUNTERS (4) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Tracey Gittins
      Amorino
      023
      1
    • 2
      Jessica Harvey
      Norhaven View
      048
      1
    • 3
      claire roston
      Bearas ocean
      162
      1
    • 4
      Sophie Rogers
      Diamond Diva III
      290
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 15: TSR IN HAND HORSE FINAL (7) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      NOT BEFORE 11.30AM
      -
      1
    • 2
      Rosanna Mills-Smith
      Blaenmorlais Amazing Grace
      006
      1
    • 3
      Josie Towers
      Tilly
      037
      1
    • 4
      Jessica Harvey
      Norhaven View
      048
      1
    • 5
      Emily Holland
      Castors Son
      073
      1
    • 6
      Emily Hemmings
      Worthington Cinderella
      195
      1
    • 7
      James Nelson
      Skreen Blue
      212
      1
    • 8
      Sophie Rogers
      Diamond Diva III
      290
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 16: TSR IN HAND PONY FINAL (11) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Shannon Keeley
      RSPCA Wesley
      020
      1
    • 2
      Olivia Mingham
      Henry
      029
      1
    • 3
      Joanne Lyon
      Hillmoor Pretty Boy Floyd
      062
      1
    • 4
      Fiona Worrall
      Bogbank Ben
      169
      1
    • 5
      Emily Frost
      Woody
      174
      1
    • 6
      Michelle Smith
      Buxted Entrancing
      229
      1
    • 7
      ABI SHAW
      R Gem By Design j
      253
      1
    • 8
      Paige Summerill
      LLanidan Sunbeam
      266
      1
    • 9
      Sophie Rogers
      Doylan Top Gun
      289
      1
    • 10
      Bodie Wellens
      Dolrhedyn cardinal
      294
      1
    • 11
      Emily Hemmings
      Worthington Cinderella
      195
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 17: TSR IN HAND M&M FINAL (12) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      NOT BEFORE 12NOON
      -
      1
    • 2
      Samantha Raphel
      Bringlee Gem Surprise
      009
      1
    • 3
      Olivia Mingham
      Henry
      029
      1
    • 4
      katherine wild
      Sir Ted
      082
      1
    • 5
      Connie Vaughan
      Forlan Honey Cracker
      136
      1
    • 6
      Olivia Bevan
      Blackwoodland Meadow
      160
      1
    • 7
      Rebecca Raby
      Nantshan Playboy
      175
      1
    • 8
      Amelia Nelson
      Cayberry Weatherman
      213
      1
    • 9
      Michelle Smith
      Buxted Entrancing
      229
      1
    • 10
      Jamie-Lee Bowness
      Blaengwen Baros
      238
      1
    • 11
      Bodie Wellens
      Dolrhedyn cardinal
      294
      1
    • 12
      Samantha Hoe
      Tynybryn cymro coch
      304
      1
    • 13
      Paige Summerill
      LLanidan Sunbeam
      266
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 18: TSR JUNIOR & SENIOR HANDLER - TSR Members ONLY (10) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Shannon Keeley
      RSPCA Wesley
      020
      1
    • 2
      Jessica Harvey
      Norhaven View
      048
      1
    • 3
      Joanne Lyon
      Hillmoor Pretty Boy Floyd
      062
      1
    • 4
      Leah Gibbs
      Fronllan Lilly Grace
      135
      1
    • 5
      Olivia Bevan
      Blackwoodland Meadow
      160
      1
    • 6
      Millie Jayne Clowes
      Moeltryfan Charles
      186
      1
    • 7
      James Nelson
      Skreen Blue
      212
      1
    • 8
      Amelia Nelson
      Cayberry Weatherman
      213
      1
    • 9
      Bodie Wellens
      Dolrhedyn cardinal
      294
      1
    • 10
      Lillie Gerrard
      Mr Diggs - Magniks Amazing Aspiration x
      299
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 19: TSR IN HAND CHAMPIONSHIP (9) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Sophie Rogers
      Diamond Diva III
      290
      1
    • 2
      Josie Towers
      Tilly
      037
      1
    • 3
      Sophie Rogers
      Doylan Top Gun
      289
      1
    • 4
      Olivia Mingham
      Henry
      029
      1
    • 5
      Olivia Bevan
      Blackwoodland Meadow
      160
      1
    • 6
      Bodie Wellens
      Dolrhedyn cardinal
      294
      1
    • 7
      Millie Jayne Clowes
      Moeltryfan Charles
      186
      1
    • 8
      Shannon Keeley
      RSPCA Wesley
      020
      1
    • 9
      Jessica Harvey
      Norhaven View
      048
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 20: AUTUMN SPECTACULAR OVERALL IN-HAND CHAMPIONSHIP (16) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Hayley Reynolds
      Peronne The Navigator
      147
      1
    • 2
      gill ellison
      Witko Monarch
      231
      1
    • 3
      Donna Taylor
      Moorfarm Madelaine
      088
      1
    • 4
      kathrene Ellen quirk
      Barton Mere Taskers Tilly Mint
      263
      1
    • 5
      Sophie Gamon
      CLANMILL MIDSUMMER RAGTIME
      173
      1
    • 6
      Hayley Reynolds
      Wellbrow Diplomat
      148
      1
    • 7
      Julie nuttall
      Merry Go Round
      239
      1
    • 8
      Fiona Worrall
      Bogbank Ben
      169
      1
    • 9
      Millie Jayne Clowes
      Moeltryfan Charles
      186
      1
    • 10
      Rebecca Walsh
      Cranbornes Northern Lights
      275
      1
    • 11
      Jessica Harvey
      Norhaven View
      048
      1
    • 12
      Richard Nichol
      Perrault
      139
      1
    • 13
      Sophie Rogers
      Diamond Diva III
      290
      1
    • 14
      Sophie Rogers
      Doylan Top Gun
      289
      1
    • 15
      Olivia Bevan
      Blackwoodland Meadow
      160
      1
    • 16
      Shannon Keeley
      RSPCA Wesley
      020
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 21: OPEN MOUNTAIN AND MOORLAND LEAD REIN AND FIRST ... (7) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      8AM PROMPT START
      -
      1
    • 2
      Isobel Miller
      Anri Rosemary
      025
      1
    • 3
      OLIVIA LONGTON
      THOMAS TICKLEMOUSE
      053
      1
    • 4
      Leila Jackaman
      Thistledown Luigi
      070
      1
    • 5
      Pearl Morris
      Towergate Tufftey
      126
      1
    • 6
      Matilda Holmes
      Glebedale Mumbo Jumbo
      153
      1
    • 7
      Scarlett Whitehurst
      Lowlandview James Bond
      179
      1
    • 8
      Lucie Wilson
      Friars Hiraeth
      201
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 22: OPEN MOUNTAIN AND MOORLAND SMALL BREEDS (11) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Rebecca Orr
      Anri mister percy
      017
      1
    • 2
      Isobel Miller
      Anri Rosemary
      025
      1
    • 3
      beth wadsworth
      Brynseion Auremus
      046
      1
    • 4
      REBECCA LONGTON
      LINKSBURY MR PEACH
      052
      1
    • 5
      Leila Jackaman
      Thistledown Luigi
      070
      1
    • 6
      Isabella Dermott
      Monalaw guto
      110
      1
    • 7
      Summer Riddell
      Lucky lady
      117
      1
    • 8
      Macey Hall
      CARRWOOD PHARAOH
      161
      1
    • 9
      Ellie Lamont
      Collstone mastermind
      262
      1
    • 10
      Lillie Gerrard
      Mr Diggs - Magniks Amazing Aspiration x
      299
      1
    • 11
      Grace Atkinson
      Pielview Penwyn
      200
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 23: OPEN MOUNTAIN AND MOORLAND - LARGE BREEDS. (21) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      NOT BEFORE 8.45AM
      -
      1
    • 2
      Cher Cartwright
      Ballybrit Grey Diamond
      057
      1
    • 3
      Victoria Brooks
      Balmoral Merlin
      061
      1
    • 4
      Claire Evans
      Northwick Notorious
      121
      1
    • 5
      Zoe Marsden
      Wellbrow Edwin
      122
      1
    • 6
      Nancymay Thomson
      Llanfyllin casper
      149
      1
    • 7
      Georgina Holmes
      Dougal of Dykes
      154
      1
    • 8
      Skye Wilkinson
      Glanvyrnwy Passionate Rose (Crystal)
      165
      1
    • 9
      Megan Moores
      Cadog
      177
      1
    • 10
      Victoria Barton
      Meres Jemima III
      203
      1
    • 11
      Ben Ferris
      Owfen Toffee Fudge
      207
      1
    • 12
      Ashleigh Jones
      Tynwydd Pocket Rocket
      210
      1
    • 13
      MOLLY BOYLE
      AVONVALLEY HERO
      221
      1
    • 14
      Hayley Reynolds
      Wellbrow Diplomat
      241
      1
    • 15
      COURTNEY BALDWIN
      Whalley amaretto
      254
      1
    • 16
      SARAH AMBLER
      Scott of Forglen
      255
      1
    • 17
      Danielle Hughes
      Glynwyn The Living Daylights
      270
      1
    • 18
      Heather Twist
      Abergavenny Duke
      277
      1
    • 19
      Jodie Evans
      Robanna Razzle Dazzle
      278
      1
    • 20
      Abigail Fitton
      Nunthorpe sparkler
      291
      1
    • 21
      Hannah Brown
      Avonvalley Flash Harry
      297
      1
    • 22
      Emma Jayne Scott
      Westwick Victor
      298
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 24: OPEN SHOW HUNTER/SHOW PONY- LEAD REIN & FIRST R... (9) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Olivia Argyle
      Figgy
      078
      1
    • 2
      Zara Hayler
      Maybrock Prince Charming
      156
      1
    • 3
      Niah Lucas
      Woodroyd Toyboy
      124
      1
    • 4
      Maddison Carrington
      Valentine Babe
      060
      1
    • 5
      Tara Hughes
      Brislington Valentino
      101
      1
    • 6
      Matilda Holmes
      Hilin Hynod
      155
      1
    • 7
      Millie Jayne Clowes
      Moeltryfan Charles
      186
      1
    • 8
      Bethany Hemmings
      Worthington Cinderella
      196
      1
    • 9
      Lisa D'Ville Snape
      Frongoch Tilly
      232
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 25: TSR MOUNTAIN & MOORLAND JUNIOR RIDER FINAL (11) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      NOT BEFORE 10AM
      -
      1
    • 2
      Katie Murray
      Romeo
      021
      1
    • 3
      REBECCA LONGTON
      LINKSBURY MR PEACH
      052
      1
    • 4
      Maria Booth
      Glebedale shakira
      093
      1
    • 5
      Grace mccree
      Dyffryngwy Hannah
      106
      1
    • 6
      Summer Riddell
      Lucky lady
      117
      1
    • 7
      Olivia Bevan
      Blackwoodland Meadow
      160
      1
    • 8
      Megan Moores
      Cadog
      177
      1
    • 9
      Grace Atkinson
      Pielview Penwyn
      200
      1
    • 10
      Grace Litherland
      Skellorn Miss Ellie
      208
      1
    • 11
      Hannah Brown
      Avonvalley Flash Harry
      297
      1
    • 12
      Lillie Gerrard
      Mr Diggs - Magniks Amazing Aspiration x
      299
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 26: TSR MOUNTAIN & MOORLAND SENIOR RIDER FINAL (9) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      NOT BEFORE 10.30AM
      -
      1
    • 2
      Samantha Raphel
      Bringlee Gem Surprise
      009
      1
    • 3
      Cher Cartwright
      Ballybrit Grey Diamond
      057
      1
    • 4
      Nancymay Thomson
      Llanfyllin casper
      149
      1
    • 5
      Rebecca Raby
      Nantshan Playboy
      175
      1
    • 6
      Victoria Barton
      Meres Jemima III
      203
      1
    • 7
      Ashleigh Jones
      Tynwydd Pocket Rocket
      210
      1
    • 8
      Jamie-Lee Bowness
      Blaengwen Baros
      238
      1
    • 9
      lyndsey jackson
      Glynwyn Charlie Brown
      271
      1
    • 10
      Jodie Evans
      Robanna Razzle Dazzle
      278
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 27: OPEN RIDDEN SHOW HUNTER PONIES (5) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Aliya Khan
      Litton Salvador
      158
      1
    • 2
      Amy Gorman
      Maxwell Town Thorn
      151
      1
    • 3
      Nieve Goldrick
      Mr Oscar Cookson
      142
      1
    • 4
      Ellie Pollard
      Lindeth Talisman
      095
      1
    • 5
      gracie mccaffrey
      Rushfield Sabota Lark
      171
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 28: TSR LEAD REIN PONY (ANY TYPE) FINAL (9) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      OLIVIA LONGTON
      LINKSBURY MR PEACH
      054
      1
    • 2
      Amelia Slater
      Linksbury all jazzed up
      089
      1
    • 3
      Leah Gibbs
      Fronllan Lilly Grace
      135
      1
    • 4
      Olivia Mingham
      Avalanches Teddy
      031
      1
    • 5
      Lillie Shaw
      LS Amy Lou
      008
      1
    • 6
      Niah Lucas
      Woodroyd Toyboy
      124
      1
    • 7
      Scarlett Whitehurst
      Lowlandview James Bond
      179
      1
    • 8
      Emily Hemmings
      Worthington Cinderella
      195
      1
    • 9
      Lisa D'Ville Snape
      Frongoch Tilly
      232
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 29: TSR FIRST RIDDEN PONY (ANY TYPE) FINAL (9) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Hollie Atkinson
      Pentrefach the springer
      098
      1
    • 2
      Maria Booth
      Glebedale shakira
      093
      1
    • 3
      Tara Hughes
      Brislington Valentino
      101
      1
    • 4
      Connie Vaughan
      Forlan Honey Cracker
      136
      1
    • 5
      Bailey Holmes
      Its just milo
      076
      1
    • 6
      Summer Riddell
      Lucky lady
      117
      1
    • 7
      Millie Jayne Clowes
      Moeltryfan Charles
      186
      1
    • 8
      Summer Bellis
      Pontardawe Tickledpink
      215
      1
    • 9
      Bodie Wellens
      Rushfeild Malt man
      295
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 30: TSR RIDDEN PONY FINAL (12) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      NOT BEFORE 12 NOON
      -
      1
    • 2
      Bailey Holmes
      Its just milo
      076
      1
    • 3
      Joanne Lyon
      Hillmoor Pretty Boy Floyd
      062
      1
    • 4
      Samantha Raphel
      Bringlee Gem Surprise
      009
      1
    • 5
      Olivia Bevan
      Blackwoodland Meadow
      160
      1
    • 6
      Megan Moores
      Cadog
      177
      1
    • 7
      megan smith-bruce
      Stychlands Royal Hussar
      182
      1
    • 8
      Lauren Metcalfe
      Sibberings Star
      233
      1
    • 9
      Hayley Smith
      Merrytrees Pied Piper
      234
      1
    • 10
      Jodie Evans
      Robanna Razzle Dazzle
      278
      1
    • 11
      Annabelle Ronson
      Sandy dean Catwalk Queen
      288
      1
    • 12
      Bodie Wellens
      Rushfeild Malt man
      295
      1
    • 13
      charlotte brooke-rankin
      Sorrelcourt Rock Ferry
      305
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 31: OPEN VETERAN PONY (PONY OVER 15 YEARS) Riders a... (4) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Ruby Ison
      Royal quest
      114
      1
    • 2
      Ailsa Vines
      Knockmore merrel prince
      209
      1
    • 3
      MOLLY BOYLE
      BLUE HAVEN TRYSOR
      222
      1
    • 4
      Jamie-Lee Bowness
      Blaengwen Baros
      238
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 32: OPEN RIDDEN COLOURED PONY (10) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      NOT BEFORE 12.40PM
      -
      1
    • 2
      Joanne Lyon
      Hillmoor Pretty Boy Floyd
      062
      1
    • 3
      Elara-Grace Llewellyn
      Brooklandsfarm Geronimo
      074
      1
    • 4
      Terri Carter
      Marshal
      104
      1
    • 5
      Jade Gardner
      The Millionaire
      123
      1
    • 6
      Fiona Worrall
      Bogbank Ben
      169
      1
    • 7
      Grace Atkinson
      Pielview Penwyn
      200
      1
    • 8
      Elle Waters
      The Panda 11
      220
      1
    • 9
      Hayley Smith
      Merrytrees Pied Piper
      234
      1
    • 10
      Christopher Patrick
      Merry Go Round
      240
      1
    • 11
      charlotte brooke-rankin
      Sorrelcourt Rock Ferry
      305
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 33: OPEN TRADITIONAL GYPSY COB (5) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Laura Wilson
      Billybob
      012
      1
    • 2
      Carly Mathers
      Cobra
      131
      1
    • 3
      Fiona Worrall
      Bogbank Ben
      169
      1
    • 4
      Fiona Clarke
      Lammerside Leonardo
      194
      1
    • 5
      Elle Waters
      The Panda 11
      220
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 34: TSR VETERAN/SENIOR PONY FINAL (5) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Katie Murray
      Romeo
      021
      1
    • 2
      Olivia Mingham
      Avalanches Teddy
      031
      1
    • 3
      amber bellis
      joebanker royal reflection
      216
      1
    • 4
      Lauren Metcalfe
      Sibberings Star
      233
      1
    • 5
      Jamie-Lee Bowness
      Blaengwen Baros
      238
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 35: RIDDEN PART BREDS (7) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      NOT BEFORE 1.30PM
      -
      1
    • 2
      Clarissa Cartwright
      Heddwen Mel
      063
      1
    • 3
      Bailey Holmes
      Its just milo
      076
      1
    • 4
      Nieve Goldrick
      Caithness Bertie Bassett
      143
      1
    • 5
      Matthew Procter
      BRINDLEBROOK PRIME SUSPECT
      187
      1
    • 6
      Hayley Smith
      Merrytrees Pied Piper
      234
      1
    • 7
      Annabelle Ronson
      Sandy dean Catwalk Queen
      288
      1
    • 8
      Amy Gorman
      Maxwell Town Thorn
      151
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 36: TSR COLOURED PONY FINAL (4) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Joanne Lyon
      Hillmoor Pretty Boy Floyd
      062
      1
    • 2
      Fiona Worrall
      Bogbank Ben
      169
      1
    • 3
      Bailey Holmes
      Its just milo
      076
      1
    • 4
      charlotte brooke-rankin
      Sorrelcourt Rock Ferry
      305
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 37: RIDDEN SHOW PONIES (6) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Maddison Carrington
      Valentine Babe
      060
      1
    • 2
      Nieve Goldrick
      Caithness Bertie Bassett
      143
      1
    • 3
      megan smith-bruce
      Stychlands Royal Hussar
      182
      1
    • 4
      HARRISON FEWWINGS FEWWINGS
      Colbeach cadenza
      257
      1
    • 5
      Annabelle Ronson
      Sandy dean Catwalk Queen
      288
      1
    • 6
      Chloe Crabtree
      Roseberry final edition
      292
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 38: HOYS WARM UP CLASS (PONIES) (17) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      NOT BEFORE 2.30PM
      -
      1
    • 2
      LUCY JONES
      Nipna Flaming Katy
      028
      1
    • 3
      Victoria Brooks
      Balmoral Merlin
      061
      1
    • 4
      Ellie Pollard
      Lindeth Talisman
      095
      1
    • 5
      Claire Evans
      Northwick Notorious
      121
      1
    • 6
      Jade Gardner
      The Millionaire
      123
      1
    • 7
      pamela brown
      Hawfinch
      141
      1
    • 8
      Nieve Goldrick
      Mr Oscar Cookson
      142
      1
    • 9
      Nieve Goldrick
      Caithness Bertie Bassett
      143
      1
    • 10
      Aliya Khan
      Litton Salvador
      158
      1
    • 11
      Matthew Procter
      BRINDLEBROOK PRIME SUSPECT
      187
      1
    • 12
      Grace Litherland
      Skellorn Miss Ellie
      208
      1
    • 13
      Elle Waters
      The Panda 11
      220
      1
    • 14
      SARAH AMBLER
      Scott of Forglen
      255
      1
    • 15
      HARRISON FEWWINGS FEWWINGS
      Colbeach cadenza
      257
      1
    • 16
      Danielle Hughes
      Glynwyn The Living Daylights
      270
      1
    • 17
      Chloe Crabtree
      Roseberry final edition
      292
      1
    • 18
      Emma Jayne Scott
      Westwick Victor
      298
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 39: TSR PONY CHAMPIONSHIP (13) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Grace Litherland
      Skellorn Miss Ellie
      208
      1
    • 2
      Grace Atkinson
      Pielview Penwyn
      200
      1
    • 3
      lyndsey jackson
      Glynwyn Charlie Brown
      271
      1
    • 4
      Jodie Evans
      Robanna Razzle Dazzle
      278
      1
    • 5
      Scarlett Whitehurst
      Lowlandview James Bond
      179
      1
    • 6
      Leah Gibbs
      Fronllan Lilly Grace
      135
      1
    • 7
      Summer Riddell
      Lucky lady
      117
      1
    • 8
      Millie Jayne Clowes
      Moeltryfan Charles
      186
      1
    • 9
      megan smith-bruce
      Stychlands Royal Hussar
      182
      1
    • 10
      amber bellis
      joebanker royal reflection
      216
      1
    • 11
      Jamie-Lee Bowness
      Blaengwen Baros
      238
      1
    • 12
      Fiona Worrall
      Bogbank Ben
      169
      1
    • 13
      Joanne Lyon
      Hillmoor Pretty Boy Floyd
      062
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 40: AUTUMN SPECTACULAR PONY RIDDEN CHAMPIONSHIP (19) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Matilda Holmes
      Glebedale Mumbo Jumbo
      153
      1
    • 2
      Scarlett Whitehurst
      Lowlandview James Bond
      179
      1
    • 3
      Leila Jackaman
      Thistledown Luigi
      070
      1
    • 4
      SARAH AMBLER
      Scott of Forglen
      255
      1
    • 5
      Zara Hayler
      Maybrock Prince Charming
      156
      1
    • 6
      Millie Jayne Clowes
      Moeltryfan Charles
      186
      1
    • 7
      Grace Litherland
      Skellorn Miss Ellie
      208
      1
    • 8
      lyndsey jackson
      Glynwyn Charlie Brown
      271
      1
    • 9
      Nieve Goldrick
      Mr Oscar Cookson
      142
      1
    • 10
      Summer Riddell
      Lucky lady
      117
      1
    • 11
      Jodie Evans
      Robanna Razzle Dazzle
      278
      1
    • 12
      Ruby Ison
      Royal quest
      114
      1
    • 13
      Ailsa Vines
      Knockmore merrel prince
      209
      1
    • 14
      Christopher Patrick
      Merry Go Round
      240
      1
    • 15
      Elle Waters
      The Panda 11
      220
      1
    • 16
      amber bellis
      joebanker royal reflection
      216
      1
    • 17
      Matthew Procter
      BRINDLEBROOK PRIME SUSPECT
      187
      1
    • 18
      Nieve Goldrick
      Caithness Bertie Bassett
      143
      1
    • 19
      Fiona Worrall
      Bogbank Ben
      169
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 41: OPEN INTERMEDIATE SHOW RIDING TYPE (3) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      NOT BEFORE 3.30PM IF MORNING PONY CLASSES RUN TO TIME
      -
      1
    • 2
      Taylor Roberts
      Boolagh Jacob
      138
      1
    • 3
      Alicia Areety
      FVS Wolfgang Million
      134
      1
    • 4
      Bethany Beard
      Penharver Sultan of Swing
      276
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 42: OPEN INTERMEDIATE SHOW HUNTER TYPE (1) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Sophie Quinton
      Prince
      109
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 43: OPEN RIDING HORSES (11) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      wendy lomas
      Edith van de Helle
      035
      1
    • 2
      Holly Ridgeway
      Perfect Blue
      040
      1
    • 3
      Emily Holland
      Castors Son
      073
      1
    • 4
      LAURA WILD
      Freddie
      105
      1
    • 5
      Alicia Areety
      FVS Wolfgang Million
      134
      1
    • 6
      ALICIA MATTHEWS
      MAKERS MILITARY BRAVE
      178
      1
    • 7
      shannon oliver
      Babette H
      197
      1
    • 8
      Melanie Jacques
      Rupert Darling
      204
      1
    • 9
      Steph Smith
      Fuzzy Logic
      206
      1
    • 10
      Rebecca Walsh
      Cranbornes Northern Lights
      275
      1
    • 11
      Bethany Beard
      Penharver Sultan of Swing
      276
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 44: OPEN RETRAINED RACEHORSE (4) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      NOT BEFORE 4.15PM
      -
      1
    • 2
      Holly Ridgeway
      Perfect Blue
      040
      1
    • 3
      Richard Nichol
      Perrault
      139
      1
    • 4
      Samantha Birch
      Little miss insky
      249
      1
    • 5
      Sara Quinn
      Auntie Dif
      282
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 45: OPEN COBS (2) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Samantha Corbett
      Teddys treasure
      103
      1
    • 2
      Alice Cassidy
      Breeze
      137
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 46: OPEN HACKS - Arena 1
    You compete in this classView riders
  • CLASS 47: OPEN RIDDEN HUNTERS (10) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      NOT BEFORE 4.45PM
      -
      1
    • 2
      Sian Mansley
      Midnight prince
      033
      1
    • 3
      Francesca Doran
      Hunter Valley
      036
      1
    • 4
      Sophie Rogers
      Penrose Premiership
      075
      1
    • 5
      Carolyn Banner
      GALWAY GANGSTAR
      085
      1
    • 6
      Luci Ellam
      Aughrim waterfall prince
      092
      1
    • 7
      Megan Cookson
      Louvaine Rooney
      166
      1
    • 8
      Emma Shepherd
      Wide awake
      176
      1
    • 9
      Melanie Jacques
      Rupert Darling
      204
      1
    • 10
      Ant Brooks
      Dragons Den
      265
      1
    • 11
      RUTH HODKINSON
      GRAND DESIGN II
      296
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 48: TSR RIDDEN HORSE INC COBS FINAL (10) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      NOT BEFORE 5.30PM
      -
      1
    • 2
      Andrea Holmes
      On The QT
      004
      1
    • 3
      Farrah Sanbrook
      Heart throb
      032
      1
    • 4
      wendy lomas
      Edith van de Helle
      035
      1
    • 5
      Rebecca Dale
      Goldrush
      049
      1
    • 6
      Emily Holland
      Castors Son
      073
      1
    • 7
      Sophie Rogers
      Penrose Premiership
      075
      1
    • 8
      Luci Ellam
      Aughrim waterfall prince
      092
      1
    • 9
      Bethaniee Cattermole
      Woodfield Prize Puzzle
      097
      1
    • 10
      Beverley Nelson
      Skreen Blue
      214
      1
    • 11
      RUTH HODKINSON
      GRAND DESIGN II
      296
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 49: OPEN RIDDEN COLOURED HORSE (6) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Clarissa Cartwright
      Heddwen Mel
      063
      1
    • 2
      Alice Cassidy
      Breeze
      137
      1
    • 3
      Taylor Roberts
      Boolagh Jacob
      138
      1
    • 4
      Charley Quinn
      Frankby First Edition
      152
      1
    • 5
      Amanda Garlick
      Holling Bonnie
      159
      1
    • 6
      Emma Greenwood
      Stoneyraikes ringmaster
      273
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 50: OPEN SPORTS HORSE (9) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      NOT BEFORE 6.15PM
      -
      1
    • 2
      Lizzy Beaty
      FVS Foxie Million
      069
      1
    • 3
      Alicia Areety
      FVS Wolfgang Million
      134
      1
    • 4
      Emma Shepherd
      Wide awake
      176
      1
    • 5
      ALICIA MATTHEWS
      MAKERS MILITARY BRAVE
      178
      1
    • 6
      shannon oliver
      Babette H
      197
      1
    • 7
      Emma Penny
      Westenwind III
      218
      1
    • 8
      Emma Greenwood
      Stoneyraikes ringmaster
      273
      1
    • 9
      Rebecca Walsh
      Cranbornes Northern Lights
      275
      1
    • 10
      RUTH HODKINSON
      GRAND DESIGN II
      296
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 51: TSR COLOURED HORSE FINAL (3) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Clarissa Cartwright
      Heddwen Mel
      063
      1
    • 2
      Bethaniee Cattermole
      Woodfield Prize Puzzle
      097
      1
    • 3
      Charley Quinn
      Frankby First Edition
      152
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 52: OPEN VETERAN (HORSE OVER 15 YEARS) (7) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Sophie Quinton
      Prince
      109
      1
    • 2
      John Norcross
      Duran rosie
      102
      1
    • 3
      Helen Elizabeth Todd
      Lidgett Neptune Warrior 52983
      119
      1
    • 4
      Nicky Davies
      Royal caramel
      170
      1
    • 5
      Emma Penny
      Westenwind III
      218
      1
    • 6
      Amelia Anderson
      Hidden Agenda
      219
      1
    • 7
      Samantha Birch
      The Ginger Bread Man
      250
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 53: TSR RIDING CLUB/COMPETITION HORSE FINAL (6) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      NOT BEFORE 7PM
      -
      1
    • 2
      Andrea Holmes
      On The QT
      004
      1
    • 3
      Farrah Sanbrook
      Heart throb
      032
      1
    • 4
      Rebecca Dale
      Goldrush
      049
      1
    • 5
      Lizzy Beaty
      FVS Foxie Million
      069
      1
    • 6
      Luci Ellam
      Aughrim waterfall prince
      092
      1
    • 7
      Taylor Roberts
      Boolagh Jacob
      138
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 54: TSR VETERAN/SENIOR HORSE FINAL (2) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      sarah whiteside
      Time and a half
      081
      1
    • 2
      Nicky Davies
      Royal caramel
      170
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 55: HOYS WARM UP CLASS (HORSE) (5) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      LAURA WILD
      Freddie
      105
      1
    • 2
      Megan Cookson
      Louvaine Rooney
      166
      1
    • 3
      gracie mccaffrey
      Rushfield Sabota Lark
      171
      1
    • 4
      ALICIA MATTHEWS
      MAKERS MILITARY BRAVE
      178
      1
    • 5
      Kieran Baslington
      Langaller Tarak
      227
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 56: TSR HORSE CHAMPIONSHIP (7) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Sophie Rogers
      Penrose Premiership
      075
      1
    • 2
      Bethaniee Cattermole
      Woodfield Prize Puzzle
      097
      1
    • 3
      Charley Quinn
      Frankby First Edition
      152
      1
    • 4
      Farrah Sanbrook
      Heart throb
      032
      1
    • 5
      Rebecca Dale
      Goldrush
      049
      1
    • 6
      Nicky Davies
      Royal caramel
      170
      1
    • 7
      sarah whiteside
      Time and a half
      081
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 57: AUTUMN SPECTACULAR HORSE RIDDEN CHAMPIONSHIP (12) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Bethany Beard
      Penharver Sultan of Swing
      276
      1
    • 2
      Sophie Quinton
      Prince
      109
      1
    • 3
      ALICIA MATTHEWS
      MAKERS MILITARY BRAVE
      178
      1
    • 4
      Richard Nichol
      Perrault
      139
      1
    • 5
      Samantha Corbett
      Teddys treasure
      103
      1
    • 6
      Megan Cookson
      Louvaine Rooney
      166
      1
    • 7
      Sophie Rogers
      Penrose Premiership
      075
      1
    • 8
      Emma Greenwood
      Stoneyraikes ringmaster
      273
      1
    • 9
      Bethaniee Cattermole
      Woodfield Prize Puzzle
      097
      1
    • 10
      John Norcross
      Duran rosie
      102
      1
    • 11
      Farrah Sanbrook
      Heart throb
      032
      1
    • 12
      Nicky Davies
      Royal caramel
      170
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • 22nd September, 2019
  • 8am start*** CLASS 58: PLAITED PRE NOVICE WORKING HUNTER ... (5) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      8AM PROMPT START
      -
      1
    • 2
      Jessica Barratt
      Rupert
      111
      1
    • 3
      Mia Sarginson
      Linsfort Rowan
      112
      1
    • 4
      eva robson-drew
      Maisy10
      087
      1
    • 5
      charlotte brooke-rankin
      Sorrelcourt Rock Ferry
      305
      1
    • 6
      Lois Getty
      fidleywood marmite
      132
      1
    • 7
      FINAL JUDGING FOR ALL COMPETITORS WHO ARE NOT ELIMINATED
      -
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 59: UNPLAITED PRE NOVICE WORKING HUNTER PONY (23) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      COURSE CHANGE & COURSE WALK
      -
      1
    • 2
      8.25AM APPROX START
      -
      1
    • 3
      REBECCA LONGTON
      LINKSBURY MR PEACH
      052
      1
    • 4
      Grace mccree
      Dyffryngwy Hannah
      106
      1
    • 5
      Annabel Chambers
      Ruby
      107
      1
    • 6
      Sophie Somerville
      Mollys Moonlight Wish
      051
      1
    • 7
      Emily Mossman
      Larry
      128
      1
    • 8
      Cher Cartwright
      Townend Revel
      058
      1
    • 9
      andrea pearman
      penall sportsman
      083
      1
    • 10
      Lexie Hallwood
      Waxwing Prince Hal
      225
      1
    • 11
      Archie Roscoe
      Lantine spice fury
      067
      1
    • 12
      Hannah wilson Wilson
      Cwmmawr konan
      202
      1
    • 13
      Amy Bolan
      Nire Valley Harmony
      005
      1
    • 14
      Sarah Dean
      Flydon Llewelyn
      144
      1
    • 15
      Nicola Hunt
      Dycott I've Arrived
      027
      1
    • 16
      Emma Dawe
      Nye Golden Girl
      064
      1
    • 17
      Anna Vinther
      Carless Bay Prince
      077
      1
    • 18
      Isabelle Porter
      Bookhamlodge Fireman Sam
      045
      1
    • 19
      Stephanie Cheadle
      Maharg Diemwnt Jiwbili
      283
      1
    • 20
      Annie-Grace Beadle
      Gigman Michaelangelo
      300
      1
    • 21
      Ashley Bird
      Westown firecracker
      284
      1
    • 22
      Kelly Morris
      Dylasau Beca Brydferth
      188
      1
    • 23
      Rebecca Raine
      Coriolan De L'Aurore
      190
      1
    • 24
      Olivia Peck
      Cleggan Loobeen
      198
      1
    • 25
      FINAL JUDGING FOR ALL COMPETITORS WHO ARE NOT ELIMINATED
      -
      1
    • 26
      louise carrick
      MELDORE MIDNIGHT EXPRESS
      065
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 60: PLAITED NOVICE WORKING HUNTER PONY (14) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      9.30AM APPROX START
      -
      1
    • 2
      COURSE CHANGE & COURSE WALK
      -
      1
    • 3
      Lauren Rothwell
      Gypsy Gold (Amber)
      044
      1
    • 4
      Lucy Stevenson
      Haremeare Barbarella
      168
      1
    • 5
      Victoria louise Hood
      Caegaewr Cococabana
      237
      1
    • 6
      Rebecca Raine
      My Country Belle
      191
      1
    • 7
      Grace Wood
      Hillin Camelot
      115
      1
    • 8
      Jessica Elliott
      Winny the Pooh
      010
      1
    • 9
      Harry Clarke
      Dominus mallum
      247
      1
    • 10
      Emily Gaynor Smith
      Rachan Westcountry Too
      013
      1
    • 11
      Lois Getty
      fidleywood marmite
      132
      1
    • 12
      Betsy Marriott
      Alice
      280
      1
    • 13
      Eleanor Gibson
      Country Sensation
      260
      1
    • 14
      Mia Sarginson
      Linsfort Rowan
      112
      1
    • 15
      eva robson-drew
      Maisy10
      087
      1
    • 16
      FINAL JUDGING FOR ALL COMPETITORS WHO ARE NOT ELIMINATED
      -
      1
    • 17
      Amber Storey
      Posy
      071
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 61: UNPLAITED NOVICE WORKING HUNTER PONY (31) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      COURSE CHANGE & COURSE WALK
      -
      1
    • 2
      10.15AM APPROX START
      -
      1
    • 3
      Nicola Hunt
      Dycott I've Arrived
      027
      1
    • 4
      Sarah Froggett
      Mona Mai
      059
      1
    • 5
      Sophie Somerville
      Mollys Moonlight Wish
      051
      1
    • 6
      Cher Cartwright
      Townend Revel
      058
      1
    • 7
      andrea pearman
      lownthwaite ribas
      084
      1
    • 8
      charlotte siddall
      HAZELROCK MANDATE
      127
      1
    • 9
      Emily Mossman
      Henry
      129
      1
    • 10
      LUCY JONES
      Nipna Flaming Katy
      028
      1
    • 11
      Amy Bolan
      Nire Valley Harmony
      005
      1
    • 12
      REBECCA LONGTON
      COLETADABAH GARSON ORGA
      055
      1
    • 13
      Annabel Chambers
      Ruby
      107
      1
    • 14
      Lois Getty
      synod rockin robin
      133
      1
    • 15
      Sarah Dean
      Jacko's Lad
      145
      1
    • 16
      Grace mccree
      Dyffryngwy Hannah
      106
      1
    • 17
      Grace Wood
      penycoedcae rose bud
      116
      1
    • 18
      Lexie Hallwood
      Waxwing Prince Hal
      225
      1
    • 19
      Isabelle Porter
      Bookhamlodge Fireman Sam
      045
      1
    • 20
      Kellie Eden
      Otter
      068
      1
    • 21
      Emily Hilton
      Criterion Brenin
      246
      1
    • 22
      Anna Vinther
      Carless Bay Prince
      077
      1
    • 23
      Emily Mossman
      Larry
      128
      1
    • 24
      Kelly Morris
      Dylasau Beca Brydferth
      188
      1
    • 25
      Olivia Peck
      Cleggan Loobeen
      198
      1
    • 26
      Annie-Grace Beadle
      Gigman Michaelangelo
      300
      1
    • 27
      Ashley Bird
      Robe manor
      285
      1
    • 28
      Betsy Marriott
      Lookout Calla Surprise
      281
      1
    • 29
      Hannah wilson Wilson
      Cwmmawr konan
      202
      1
    • 30
      Chloe Martin
      Larchfield Rose
      279
      1
    • 31
      Charlotte Fear
      Plasglanrafon Llinos Ebrill
      211
      1
    • 32
      amber bellis
      cysefin valentina
      217
      1
    • 33
      Louise Hilton
      Addrigoole Cee Bee
      245
      1
    • 34
      FINAL JUDGING FOR ALL COMPETITORS WHO ARE NOT ELIMINATED
      -
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 62: PLAITED INTERMEDIATE WORKING HUNTER PONY (12) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      COURSE CHANGE & COURSE WALK
      -
      1
    • 2
      11.30AM APPROX START
      -
      1
    • 3
      Lauren Rothwell
      Gypsy Gold (Amber)
      044
      1
    • 4
      Lucy Stevenson
      Haremeare Barbarella
      168
      1
    • 5
      Victoria louise Hood
      Caegaewr Cococabana
      237
      1
    • 6
      Jessica Elliott
      Winny the Pooh
      010
      1
    • 7
      Rebecca Raine
      My Country Belle
      191
      1
    • 8
      Mia Dickinson
      Jack VIII
      167
      1
    • 9
      Olivia Lowles
      Woodfield hazy
      047
      1
    • 10
      Lauren Metcalfe
      Sibberings Star
      233
      1
    • 11
      Faye davies
      Lachstone Lily
      287
      1
    • 12
      Edward Mullin
      Noble Bannview Toyboy
      264
      1
    • 13
      Ailish Molloy
      Ffarmanewydd Basil
      223
      1
    • 14
      Emily Gaynor Smith
      Rachan Westcountry Too
      013
      1
    • 15
      FINAL JUDGING FOR ALL COMPETITORS WHO ARE NOT ELIMINATED
      -
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 63: UNPLAITED INTERMEDIATE WORKING HUNTER PONY (16) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      COURSE CHANGE & COURSE WALK
      -
      1
    • 2
      12.25PM APPROX START
      -
      1
    • 3
      Emily Mossman
      Henry
      129
      1
    • 4
      Lois Getty
      synod rockin robin
      133
      1
    • 5
      Sarah Froggett
      Mona Mai
      059
      1
    • 6
      Charlotte Fear
      Plasglanrafon Llinos Ebrill
      211
      1
    • 7
      Eiry Bonner
      Fear An Ti
      113
      1
    • 8
      Charlotte Clarke
      Penlangrug one direction
      248
      1
    • 9
      charlotte siddall
      HAZELROCK MANDATE
      127
      1
    • 10
      Emily Gaynor Smith
      Fairlies Red Flare
      014
      1
    • 11
      REBECCA LONGTON
      COLETADABAH GARSON ORGA
      055
      1
    • 12
      LUCY JONES
      Nipna Flaming Katy
      028
      1
    • 13
      Chloe Dawson
      Murphy
      251
      1
    • 14
      Jenna Southern
      Burnmoor Rhydderch
      189
      1
    • 15
      Betsy Marriott
      Lookout Calla Surprise
      281
      1
    • 16
      Ashley Bird
      Robe manor
      285
      1
    • 17
      martyn dixon
      aughnakeeragh dan
      199
      1
    • 18
      Lexie Hallwood
      Knockadalteen Fox
      226
      1
    • 19
      FINAL JUDGING FOR ALL COMPETITORS WHO ARE NOT ELIMINATED
      -
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 64: PLAITED OPEN WORKING HUNTER PONY (8) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      PLEASE NOTE THAT CLASS 64 AND 65 WILL RUN TOGETHER AS ONE CLASS
      -
      1
    • 2
      COURSE CHANGE & COURSE WALK
      -
      1
    • 3
      1.15PM APPROX START
      -
      1
    • 4
      Emily Gaynor Smith
      Ella’s Melody
      015
      1
    • 5
      Courtney Baldwin
      QUARALIA
      091
      1
    • 6
      Olivia Lowles
      Woodfield hazy
      047
      1
    • 7
      Jessica Elliott
      Winny the Pooh
      010
      1
    • 8
      mollie mae jeffrey
      woodfield jovial joker
      180
      1
    • 9
      Rebecca Raine
      Miami Dancer
      192
      1
    • 10
      Millie Simpson
      Kiltartan Moonlight
      259
      1
    • 11
      Edward Mullin
      Noble Bannview Toyboy
      264
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 65: UNPLAITED OPEN WORKING HUNTER PONY (7) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      PLEASE NOTE THAT CLASS 64 AND 65 WILL RUN TOGETHER AS ONE CLASS
      -
      1
    • 2
      Eiry Bonner
      Fear An Ti
      113
      1
    • 3
      Vikki Smith
      JP Corbally
      039
      1
    • 4
      Rachel Turner
      West ridge Mirah
      043
      1
    • 5
      martyn dixon
      aughnakeeragh dan
      199
      1
    • 6
      Emmie Collier
      Cloneyogan Squire
      228
      1
    • 7
      Emily Gaynor Smith
      Fairlies Red Flare
      014
      1
    • 8
      laura rowe
      kiltormer chester
      301
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 66: PLAITED FOXHUNTER WORKING HUNTER PONY (7) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      PLEASE NOTE THAT CLASSES 66 & 67 WILL RUN TOGETHER AS ONE CLASS
      -
      1
    • 2
      COURSE CHANGE & COURSE WALK
      -
      1
    • 3
      2PM APPROX START
      -
      1
    • 4
      Olivia Gilmour
      Emperors Diamond Dancer
      066
      1
    • 5
      Jodie Simmonds
      Bounce
      120
      1
    • 6
      Courtney Baldwin
      QUARALIA
      091
      1
    • 7
      Emily Gaynor Smith
      Ella’s Melody
      015
      1
    • 8
      mollie mae jeffrey
      woodfield jovial joker
      180
      1
    • 9
      Rebecca Raine
      Carrownurlaur Johnny
      193
      1
    • 10
      Millie Simpson
      Kiltartan Moonlight
      259
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 67: UNPLAITED FOXHUNTER WORKING HUNTER PONY (4) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      PLEASE NOTE THAT CLASSES 66 & 67 WILL RUN TOGETHER AS ONE CLASS
      -
      1
    • 2
      Rachel Turner
      West ridge Mirah
      043
      1
    • 3
      laura rowe
      kiltormer chester
      301
      1
    • 4
      Vikki Smith
      JP Corbally
      039
      1
    • 5
      Emmie Collier
      Cloneyogan Squire
      228
      1
    • 6
      FINAL JUDGING FOR ALL COMPETITORS WHO ARE NOT ELIMINATED
      -
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 68: OVERALL WORKING HUNTER PONY CHAMPIONSHIP. (15) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      charlotte brooke-rankin
      Sorrelcourt Rock Ferry
      305
      1
    • 2
      Kelly Morris
      Dylasau Beca Brydferth
      188
      1
    • 3
      eva robson-drew
      Maisy10
      087
      1
    • 4
      Emily Mossman
      Larry
      128
      1
    • 5
      Jessica Elliott
      Winny the Pooh
      010
      1
    • 6
      Lois Getty
      fidleywood marmite
      132
      1
    • 7
      Olivia Lowles
      Woodfield hazy
      047
      1
    • 8
      martyn dixon
      aughnakeeragh dan
      199
      1
    • 9
      charlotte siddall
      HAZELROCK MANDATE
      127
      1
    • 10
      Courtney Baldwin
      QUARALIA
      091
      1
    • 11
      mollie mae jeffrey
      woodfield jovial joker
      180
      1
    • 12
      laura rowe
      kiltormer chester
      301
      1
    • 13
      Emmie Collier
      Cloneyogan Squire
      228
      1
    • 14
      Rachel Turner
      West ridge Mirah
      043
      1
    • 15
      Millie Simpson
      Kiltartan Moonlight
      259
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 69: PRE NOVICE WORKING HUNTER (8) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      3PM APPROX START
      -
      1
    • 2
      COURSE CHANGE & COURSE WALK
      -
      1
    • 3
      Keren Keenan
      A-Silverstone
      018
      1
    • 4
      Bethany Jones
      Parkways Picasso
      224
      1
    • 5
      Nicola marsh
      Topshot
      086
      1
    • 6
      Miss Olivia Harper
      Freddy in Clover
      293
      1
    • 7
      Sammy Clare
      Over in paris
      003
      1
    • 8
      Ally Cope
      Bond Girl
      172
      1
    • 9
      LISA CRABTREE
      Bowlands silver Laughton
      079
      1
    • 10
      liz fear
      Canrnsdale Toy Town
      080
      1
    • 11
      FINAL JUDGING FOR ALL COMPETITORS WHO ARE NOT ELIMINATED
      -
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 70: NOVICE WORKING HUNTER (17) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      COURSE CHANGE & COURSE WALK
      -
      1
    • 2
      3.35PM APPROX START
      -
      1
    • 3
      Nicole Wiggins
      Grayling Mount
      150
      1
    • 4
      Sammy Clare
      Over in paris
      003
      1
    • 5
      Amy Bannister-Bell
      Hilltown Maisy
      146
      1
    • 6
      claire roston
      Tevenie sunshine
      163
      1
    • 7
      sandra zachary
      BALLYSHANICK HILTON
      258
      1
    • 8
      Paula Cumpstay
      Wheelwrights Bay
      050
      1
    • 9
      Hermione Edmonds
      Castlegar smash
      096
      1
    • 10
      Jenny Hartley
      Kerannen Brynn
      261
      1
    • 11
      Rosalyn Morrison
      Max
      038
      1
    • 12
      EMMA FOREST
      Lily
      306
      1
    • 13
      liz fear
      Canrnsdale Toy Town
      080
      1
    • 14
      Elysia Cawood
      AB’s Rockstar
      267
      1
    • 15
      Amy Morton
      Ballycreen Rainbow
      269
      1
    • 16
      Charlotte Kilroy
      O'Donovans Courage
      181
      1
    • 17
      Miss Olivia Harper
      Freddy in Clover
      293
      1
    • 18
      Bethany Jones
      Parkways Picasso
      224
      1
    • 19
      Alice Owen
      Cobsmopolitan
      236
      1
    • 20
      FINAL JUDGING FOR ALL COMPETITORS WHO ARE NOT ELIMINATED
      -
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 71: INTERMEDIATE WORKING HUNTER (15) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      COURSE CHANGE & COURSE WALK
      -
      1
    • 2
      5PM APPROX START
      -
      1
    • 3
      bernadette willetts
      Mac-Gical Madness
      002
      1
    • 4
      Paula Cumpstay
      Wheelwrights Bay
      050
      1
    • 5
      sandra zachary
      BALLYSHANICK HILTON
      258
      1
    • 6
      claire roston
      Tevenie sunshine
      163
      1
    • 7
      Rosalyn Morrison
      Max
      038
      1
    • 8
      Jenny Hartley
      Kerannen Brynn
      261
      1
    • 9
      Charlotte Kilroy
      O'Donovans Courage
      181
      1
    • 10
      Anna Higgins
      Clonmorans Skyrofino
      090
      1
    • 11
      Elysia Cawood
      AB’s Rockstar
      267
      1
    • 12
      EMMA FOREST
      Lily
      306
      1
    • 13
      Amy Morton
      Ballycreen Rainbow
      269
      1
    • 14
      laura rowe
      Glentree Miss Beau Jangles
      302
      1
    • 15
      Nicole Wiggins
      Grayling Mount
      150
      1
    • 16
      Amy Bannister-Bell
      Hilltown Maisy
      146
      1
    • 17
      FINAL JUDGING FOR ALL COMPETITORS WHO ARE NOT ELIMINATED
      -
      1
    • 18
      Chloe Dawson
      Carnsdale Blarney
      252
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 72: OPEN WORKING HUNTER (7) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      5.50PM APPROX START
      -
      1
    • 2
      COURSE CHANGE & COURSE WALK
      -
      1
    • 3
      bernadette willetts
      Mac-Gical Madness
      002
      1
    • 4
      Katie Russell Russell
      Cisco V/H Rubenshof
      056
      1
    • 5
      Allan Birch
      Parkmore rowan
      108
      1
    • 6
      Kelly Ward Ward
      Bloomfield Incognito
      205
      1
    • 7
      Anna Higgins
      Clonmorans Skyrofino
      090
      1
    • 8
      laura rowe
      Glentree Miss Beau Jangles
      302
      1
    • 9
      James Painter
      Doogarrys Prince
      130
      1
    • 10
      FINAL JUDGING FOR ALL COMPETITORS WHO ARE NOT ELIMINATED
      -
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 73: FOXHUNTER WORKING HUNTER HORSE (4) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      COURSE CHANGE & COURSE WALK
      -
      1
    • 2
      Allan Birch
      Parkmore rowan
      108
      1
    • 3
      James Painter
      Doogarrys Prince
      130
      1
    • 4
      Katie Russell Russell
      Cisco V/H Rubenshof
      056
      1
    • 5
      Kelly Ward Ward
      Bloomfield Incognito
      205
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena
  • CLASS 74: OVERALL WORKING HUNTER HORSE CHAMPIONSHIP (9) - Arena 1
    You compete in this classView riders
    • Order
      Rider/Horse
      Bridle
      Arena
    • 1
      Miss Olivia Harper
      Freddy in Clover
      293
      1
    • 2
      Bethany Jones
      Parkways Picasso
      224
      1
    • 3
      Charlotte Kilroy
      O'Donovans Courage
      181
      1
    • 4
      Rosalyn Morrison
      Max
      038
      1
    • 5
      Anna Higgins
      Clonmorans Skyrofino
      090
      1
    • 6
      Elysia Cawood
      AB’s Rockstar
      267
      1
    • 7
      Nicole Wiggins
      Grayling Mount
      150
      1
    • 8
      Kelly Ward Ward
      Bloomfield Incognito
      205
      1
    • 9
      Allan Birch
      Parkmore rowan
      108
      1
    • Order
      Rider/Horse
      Competitor
      Arena